Strict (2048): Declaration of MyComponent::initialize() should be compatible with Component::initialize(Controller $controller) [APP/Controller/Component/MyComponent.php, line 456]
Strict (2048): Declaration of HitcountBehavior::setup() should be compatible with ModelBehavior::setup(Model $model, $config = Array) [APP/Model/Behavior/HitCountBehavior.php, line 89]
خبر-بازخوانی تجربه خانه روزنامه‌نگاران جوان/ از تولد تا انحلال
 
 
 
 
 
 
بازخوانی تجربه خانه روزنامه‌نگاران جوان/ از تولد تا انحلال
۱۳۹۵/۱۱/۱۶
#

در قالب نخستین اثر از مجموعه کتاب تجربه، مجموعه مصاحبه‌ها و یادداشت‌هایی را درباره «خانه روزنامه‌نگاران» جوان منتشر کرد.

این کتاب که به کوشش امیر محزونیه گردآوری شده و با مقدمه‌ای از حجت‌الاسلام محمدرضا زائری نیز همراه است، به بازخوانی تجربه تاسیس، فعالیت و نیز تعطیلی خانه روزنامه‌نگاران جوان می‌پردازد.

این کتاب بنابر آنچه زائری در مقدمه خود بر این کتاب آورده به بازخوانی تجربه فعالیت این مرکز فرهنگی و علت جریان‌سازی و اثرگذار بودن آن پرداخته است و به نوعی سعی کرده در گفتگو با مدیران و فعالان در این مرکز به نوعی تاریخ شفاهی آن را ثبت کند.

این کتاب در بخش مصاحبه‌های خود سه گفتگو با محمدرضا زائری را در طول سال‌های گذشته و درباره خانه در خود جای داده است.

در بخش یادداشت‌ نیز در کنار زائری، سید مرتضی توکلی و حمید رضا داداشی به طرح موضوعاتی درباره این مرکز فرهنگی پرداخته‌اند.

این کتاب همچنین چهار یادداشت شفاهی از علی‌اکبر اشعری، سید علی کاشفی، عرفان نظرآهاری و حمیدرضا داداشی نیز درباره این مرکز مطبوعاتی در خود جای داده است.