مشاهده خبر
از ابتدای اسلام تاکنون، طرح متهم‌ساختن شیعه به توهین و ناسزاگویی به اصحاب پیامبر- صلی الله علیه و آله- و خصوصاً خلفای بعد از ایشان، بخش مهمی از فعالیت‌های ضد شیعی را به خود اختصاص داده است. آن‌گونه‌که گفته‌اند، حکومت‌ها هرگاه تصمیم می‌گرفتند شیعه‌ای را به‌دلیل مذهبش تعقیب و مجازات کند، از علی- علیه‌السلام- اسمی به میان نمی‌آوردند؛ بلکه او را به اتهام توهین به ابوبکر و عمر عقوبت می‌کردند.
مشاهده خبر
کتاب «افق تمدنی آینده انقلاب اسلامی» نوشته حجت الاسلام دکتر ابوذر مظاهری جدیدترین کتاب از مجموعه کتاب های «وانتم الاعلون»، منتشر شد. ابوذر مظاهری این کتاب را در راستای دغدغه پژوهشی در قلمرو آینده‌پژوهی و با هدف ارائه تبیینی علمی و درست از آینده‌تمدنی انقلاب اسلامی نوشته است.
مشاهده خبر
کتاب «حجاب با حجاب» حجت الاسلام محمدرضا زائری یکی از کتاب‌های تازه انتشارات آرما در نمایشگاه کتاب بود که در همان روزها نیز با استقبال زیادی مواجه شد. این کتاب که مانند دیگر کتاب‌های زائری با قلمی شیوا و با نگاهی انتقادی نوشته شده است،‌ در ادامه کتاب دیگر این نویسنده یعنی «حجاب بی‌حجاب» نوشته شده است و نگاهی تازه و دوباره به مساله بدحجابی و عوامل آن در جامعه دارد. این کتاب پس از استقبال بی‌نظیر مخاطبان در کمتر از دو ماه به چاپ دوم رسیده و انتشارات آرما چاپ دوم آن را وارد بازار کتاب کرده است.
مشاهده خبر
«زیر حجاب‌های مات زنان مسلمان دل‌هایی تپنده هست و رؤیاهایی از عشق، پندار‌هایی آکنده از حکایت‌های پریان و شاهزاده‌ها و خوشبختی‌ای که خواهد آمد ...»؛ به قول مترجم حیف است که با این عبارت خود نویسنده شروع نکنیم. «عشق زیر روسری» داستان بخشی از زندگی دختری آسیایی‌الاصل در لندن است که به روش سنتی و المان‌های شرقی برای انتخاب همسر درگیر رسوماتی بسیار نزدیک به آنچه که در کشور ما نیز وجود دارد، است.
مشاهده خبر
علاقه مندان به بازدید از غرفه نشر آرما می توانند به شبستان اصلی مصلی امام خمینی(ره)، راهرو 2 غرفه1 مراجعه نمایند. تخفیف نشر آرما برای بازدیدکنندگان 20درصد می باشد.
مشاهده خبر
نشر آرما برای نمایشگاه کتاب مجموعه‌ای از اشعار طنز رضا احسان پور، شاعر و طنزپرداز نام آشنای کشورمان را منتشر کرده است با نام «خنده‌های امپراتور». این کتاب نقیضه‌ای است بر شعرهای مشهور فاضل نظری (شامل 32 شعر از کتاب‌های چهارگانه فاضل نظری) که بین مردم مشهورتر هستند و بیشتر خوانده و شنیده شده است.
مشاهده خبر
کتاب «از کوثر یکشنبه‌ها» داستان زندگی حضرت زهرا (س) است به قلم علامه بهلول که هم اکنون چاپ دوم آن وارد بازار کتاب شده است. داستان نوشتن این کتاب به زندان‌های افغانستان بر می‌گردد و علامه محمدتقی بهلول در زندان به نیت رهایی از بند داستان زندگی آن حضرت را به شعر در آورد و جالب اینکه زندانبان او در زندان که به دست علامه شیعه شده بود، این اشعار را کتابت کرده و هنوز دستخط زندان بان از این اشعار موجود است.
مشاهده خبر
پخش آگهی‌های تبلیغاتی کتاب از شبکه‌های سیما که از مدتی پیش آغاز شده بود، به مناسبت ایام پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، با کتاب «به روایت اول شخص مفرد» از پنج‌شنبه 24بهمن‌ تا پایان بهمن‌ماه، ادامه می‌یابد. کتاب «به روایت اول شخص مفرد» مشتمل بر چهار جلد است که نویسنده در آن کوشیده با انتخاب فرم روایی جدید، رویدادها و افراد موثر در شکل‌گیری انقلاب اسلامی را به گونه‌ای کاملا مستند و البته جذاب بیان کند.

صفحه 4 از 6, نمایش 8 رکورد از مجموع 41 رکورد, شروع شده از رکورد 25, پایان یافته تا 32