مشاهده خبر
نشر آرما همزمان با هفته دفاع مقدس اقدام به انتشار و توزیع کتابی از تازه از محسن حسام مظاهری با عنوان«اسطوره همت» کرد. مظاهری در این کتاب به بررسی شخصیت شهید همت از منظر مطالعات اجتماعی فرهنگی درباره جنگ ایران و عراق پرداخته است و از همین مجرا شخصیت معرفی شده از شهید همت را در قالب تولیدات صدا و سیما، روزنامه‌ها، آثار مستند روایت فتح، بیلبوردهای شهرداری، آلبوم‌های عکس خانوادکی و نیز تصویر وی در نگاه گروه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی مورد واکاوی قرار داده است.
مشاهده خبر
در آستانه سال جدید تحصیلی چاپ سیزدهم کتاب «کوله پشتی» نوشته شقایق حق جو جوانمرد و سمیه فرنیا را منتشر شد. به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، نشر آرما هم زمان با شروع سال تحصیلی جدید کتاب «کوله پشتی»؛ راهنمای زندگی دانشجویی را تجدید چاپ کرد.
مشاهده خبر
کتاب «مدیریت بر مدیر» شامل سه فصل است. نويسنده در فصل اول انعکاس حضور اطرافيان در کنار مديران و حاکمان را در آيات و بيانات امام علي(ع) ذکر کرده و به نحوي نوع شناسي اطرافيان چند تن از رهبران صالح و فاجر را اجمالا مورد بررسي قرار داده است. در فصل دوم به چند نمونه از تاثيرات اطرافيان بر مديران در موارد حساس قضاوت و حاکميت اشاره شده است.
مشاهده خبر
سوار تاکسی می شوید و دغدغه تان این است که راننده آرام براند و در عین حال زود شما را به مقصد برساند. حوصلۀ گپ و گفت وگو با هیچ کس را هم ندارید. سر این هم ندارید که با راننده سر کرایه و با بغل دستی سر جمع تر نشستن چانه بزنید.
مشاهده خبر
مشروطه شناسی به چاپ ششم رسید. شناخت تاریخی تحلیلی نهضت های اسلامی معاصر ایران مشروطه شناسی، مجموعه مقالات، مصاحبه ها و سخنرانی های دکتر موسی نجفی با موضوع شناخت تاریخی تحلیلی نهضت های اسلامی معاصر ایران است.
مشاهده خبر
بصیرت تاریخی به چاپ ششم رسید. اصول شناخت تاریخ تحولات معاصر ایران دکتر موسی نجفی عقیده دارد که بدونِ بصیرتِ تاریخی نمی توان بصیرت سیاسی پیدا کرد. بر اساس همین اعتقاد است که او گفتارهایی دربارۀ بصیرتِ تاریخی ارائه کرده و آنها را در کتابِ «بصیرت تاریخی » منتشر کرده است. این اثر شامل نوشتارها و گفتارهایی است که به مسائل تاریخ معاصر ایران از عصر صفویه تا عصر انقلاب اسلامی می پردازد. نجفی در این اثر به تأثیر غرب و آثار مراجع و علما در تولید هویت ملی توجه داشته است.
مشاهده خبر
«رنگ،رنگ،جنگ»در شانزدهمین دوره‌ی جایزه کتاب سال دفاع مقدس در رشته پژوهش هنری برگزیده و تقدیر شد. این کتاب منتخبی از نقاشی های دوران کودکی و نوجوانی یکی از بچه های نسل جنگ است. معیار گزینش و اهمیت نقاشی های این کتاب،، ارزش تاریخی و اسنادی شان است. کتاب «رنگ، رنگ، جنگ » با مقدمه ای از پژوهشگر نام آشنای جنگ، استاد علیرضا کمری منتشر شده است.
مشاهده خبر
نشر آرما به زودی کتاب «علم زور» را به بازار کتاب می‌فرستد. این کتاب نوشته کریستوفر سیمپسون است که با ترجمه محسن بدره و مهدی یوسفی منتشر می‌شود. بر این کتاب پرفسور حمید مولانا مقدمه نوشته و موضوع اصلی آن هم علم ارتباطات و تاریخچه آن است که در حقیقت علم زور و اعمال نفوذ است.

صفحه 3 از 6, نمایش 8 رکورد از مجموع 41 رکورد, شروع شده از رکورد 17, پایان یافته تا 24